Вака звучи кога Путин ќе запее (ВИДЕО)

Putin pee (YouTube)

Претседателот на Руската Федерација, Владимир Путин на средбата со студентите на Московскиот државен универзитет ја запеа песната „Четиринаесет минути до лансирање“. 

Слушнете како тоа звучеше:

ФОТО: Принтскрин од YouTube