Дневен хороскоп (25.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Денот е одличен за работа, за патувања како и за запознавање на нови луѓе. Во втората половина на денот ве очекува расправија. Добро одберете зборови може да повредите некого Бик ...

Дневен хороскоп (22.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да направите добар избор, но постојат ситуации кои ја отежнуваат работната процена. Имате големи очекувања, но вашиот партнер често ги прикрива своите намери. Задоволство ...

Дневен хороскоп (21.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Сакате да отидете на одредено случување, но се чини дека ситуацијата во семејството нема да биде наклонето кон вас. Пробајте да ја задржите вашата глава бистра. Само на тај начин ќе ...

Дневен хороскоп (20.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Сѐ ќе постигнете на време. Доколку имате хоби, уживајте во него. Размислете и погледнете колку сте далеку од вашите цели, дали сте на вистинскиот пат и дали треба нешто да промените ...

Дневен хороскоп – 19.07.2016

Овен Не сте во можност на адекватен начин да одговорите на деловните барања кои се очекуваат од вас. Солидна финансиска ситуација. На љубовен план се е како што сте планирале. Покажете ги своите чувства....

Дневен хороскоп – 18.07.2016

Овен  Станувате многу неосетливи, заинтересирани сте само за спроведување на ред и дисциплина. Во односот со партнерот потребна е апсолутна слобода. Партнерот нема да го подржи тоа. Здравствената ситуаци...

Дневен хороскоп (12.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Избегнувајте конфронтации со личности што нешто ви значат. Обидете се да бидете посмирени и подобро да размислувате пред да направите нешто за што подоцна ќе се каете. Постои можност...

Дневен хороскоп (11.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Денот е погоден за идни планови. Можно е реновирање на домот. Мислете на тоа како ќе го поминете одморот. Бидете внимателни ако патувате. Бик (21.04 – 21.05) Денешниот ден е ид...

Дневен хороскоп (08.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Денот е половен за планирање на активностите, патувања, нови средби. Новите познанства се корисни. Бидете одговорни и позитиво настроени. Вашете добро расположение се префла и на другите...

Дневен хороскоп (07.07.2016)

Овен (21.03 – 20.04) Викендот ќе ја менувате тактиката. Победник ќе биде оној што ќе успее да искомбинира различни активности за краток период. Ве очекуваат проблеми со здравјето Бик (21.04 – 21.05) ...