Секогаш елегантна – Меланија Трамп во сите модни изданија (ФОТО)

Melania Trump (Facebook photo)

Првата дама на САД, Меланија Трамп блескаше за време на вчерашната инаугурација на 45. Претседател на САД, Доналд Трамп. Таа беше облечена во креација на познатиот моден дизајнер Ралф Лорен.

Меланија е секогаш облечена во елегантни комбинации и има одличен стил. Погледнете: